Ślimaki i produkty

Caviar z jajek ślimaka

Caviar z jajek ślimaka Helix Aspersa Maxima jest i bardzo zdrowym produktem odżywczym, działa jak silny przeciwutleniacz, obniża rozwój chorób sercowych, zapobiega powstawaniu zakrzepów i polepsza przepływ krwi.

Polecany jako wykwintny dodatek do wielu dań lub ekskluzywna przystawka Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe Aminokwasy i Białka Witaminy A, D i E oraz witaminy z gr. B w tym kwas foliowy Sole Mineralne – fosfor, cynk, magnez, jod, wapń,krzem i wiele innych

Helix Aspersa Maxima

Helix Aspersa Maxima ślimak szary duży . Hodowany metodą intensywnego tuczu w specjalnych parkach chodowlanych prowadzone przez Gospodarstwo Rolne Green Farm.

Żywi się naturalną roślinnością oraz specjalnie przygotowaną paszą   na bazie receptur hodowli francuskich pod kontrolą Instytutu Zeootechniki w Krakowi.

Cały proces hodowli tzn. rozród , tucz , zbiór i przechowywanie odbywa się po nadzorem weterynaryjnym.

Nasze ślimaki goszczą na stołach niemal w całej Europy .

Helix Aspersa Muller

Helix Aspersa Muller ślimak szary mały . Hodowany metodą intensywnego tuczu w specjalnych parkach hodowlanych prowadzone przez Gospodarstwo Rolne Green Farm. Żywi się naturalną roślinnością oraz specjalnie przygotowaną paszą na bazie receptur hodowli francuskich pod kontrolą Instytutu Zeootechniki w Krakowi. Cały proces hodowli tzn. rozród , tucz , zbiór i przechowywanie odbywa się po nadzorem weterynaryjnym. Nasze ślimaki goszczą na stołach niemal w całej Europy .

Pasztet z mięsa ślimaka

Pasztet z mięsa ślimaka Helix Aspersa Maxima. Wyśmienity produkt z mięsa o wyjątkowych walorach smakowych jak również odżywczych.

Mięso ślimacze zawiera wiele cennych minerałów a co najważniesze ma bardzo niski poziom tłuszczu. Polecana dla diabetyków , osób na dietach bezglutenowych .

Zestaw naturalnych przypraw oraz brak konserwantów dodaje produktowi dodatkowych walorów.

Polecany jako przystawka lub dodatek do wielu dań.