Title Image

O nas

O NAS

Jesteśmy firmą rodzinną. Trzy osoby z których każda niezależnie od wykształcenia realizuje z powodzeniem własne rolnicze pasje prowadzą wspólną działalność. Każdy z nas ma swoją specjalizację.

Dla Małgosi najważniejsze są kwiaty, Paweł hoduje ślimaki a dla Michała najważniejszy jest drób, także ozdobny.

Szkółka roślin, którą założyliśmy oferuje rośliny ozdobne. Naszą specjalnością są rośliny śródziemnomorskie.

Kwiaty to pasja Małgosi, wszystko zaczęło się od własnego ogrodu, to tutaj Małgosia zaczęła rozmnażać coraz to nowe odmiany liliowców, irysów i wielu innych kwiatów. Piękny ogród a przede wszystkim ogromne zainteresowanie kwiatami, które w nim rosły stały się początkiem pomysłu tworzenia szkółki. Dzisiaj nasza szkółka ma ponad 200 różnych odmian kwiatów wieloletnich w szerokiej gamie kolorów.Oferujemy także, największą w Polsce kolekcję oleandrów oraz innych roślin śródziemnomorskich.

Paweł wraz z przyjaciółmi prowadzi hodowlę ślimaków Helix Aspersa Maxima i Helix Aspersa Muller z powodzeniem  wprowadzają również produkty ze ślimaków.

Ślimaki to temat którym zajmujemy się od kilku lat wspólnie z przyjaciółmi z Gospodarstwa Rolnego Green Farm Ilona Orłowska Sadoch . Temat ekologicznej produkcji rolnej jest naszym pomysłem na życie. Zapraszamy do obejrzenia strony www.green-farm.com.pl która pokazuje jak to się zaczęło. Dzisiaj  ślimaki z logo Green Farm są na stołach niemal w całej Europie ( Włochy, Hiszpania, Francja, Anglia ). Mamy również klientów w Polsce , wprowadzenie tak wykwintnego dania do polskich restauracji do nasz cel nad którym pracujemy.

Sklep internetowy, który założyliśmy ma zareklamować towary przez nas  produkowane i ułatwić ich sprzedaż. Sami produkujemy oferowany przez nas towar dlatego ceny w naszym sklepie są konkurencyjne i elastyczne.

Szefem marketingu w naszej firmie jest Marysia.

To co najważniejsze wszystko co robimy to wynika z naszej pasji , dlatego wszystkie nasze produkty mają duszę i każdy z nich jest niepowtarzalny.