Rośliny cebulowe

Dostępne w okresie: 
II-V

Idealna roślina do wypełnienia rabat i skrzynek. Kwitnie w kolorze pomaranczowym od VI do przymrozków.. Wysokość rośliny ok 30 cm. Preferuje stanowisko lekko zacienione lub sloneczne .Kwitnie obficie i niezawodnie. Nie wymaga żadnych dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych.

3,00 zł

Wieloletnia roślina cebulowa. Kwitnie VII-IX w kolorze białym.Wysokość 1,0-1,2 m.Wymaga żyznej ,wilgotnej (nie podmokłej),przepuszczalnej gleby i słonecznego stanowiska.

7,00 zł
Dostępne w okresie: 
II-V

Oryginalna roślina cebulowa. Duże białe kwiaty przypominają storczyki. Kwitnie VI-VII. Wysokość ok 40 cm. Wymaga słonecznego stanowiska i żyznej gleby. Sadzimy na głębokość ok 10 cm.Nie zimuje. Przed zimą trzeba ismenę wykopać i przechować w pomieszczeniu.

4,00 zł
Dostępne w okresie: 
II-V

Imponująca roślina na rabaty i do pojemników. Bardzo efektowna na tarasach i sadzona w grupach. Kwitnie od VII do przymrozków w kolorze czerwonym. Wysokość ok 120 cm. Wymaga stanowiska slonecznego i żyznej, wilgotnej gleby.

4,00 zł
Dostępne w okresie: 
II-X

Niezwykle atrakcyjna, niska roślina cebulowa. Kwitnie od IV do VI w kolorze niebieskim. Wymaga stanowiska półcienisteg lub słonecznego. Preferuje glebę żyzną i lekko wilgotną.

5,00 zł