Liliowce

Liliowiec

Roślina wieloletnia. Kwitnie VII - VIII w kolorze pomarańczowo-brązowym (trzy płatki brązowe , trzy pomarańczowe).Wysokość  50-60 cm (wysoka).Preferuje stanowisko słoneczne ,toleruje półcień. Na stanowisku cienistym rozrastają się liście natomiast roślina słabiej kwitnie. Dobrze znosi suszę .Odporna na szkodniki i warunki atmosferyczne.

5,00 zł
Liliowiec Swahili

Roślina wieloletnia. Kwitnie VII - VIII w kolorze ciemnofioletowym z seledynowym gardłem.Wysokość 40- 50 cm (średnia).Preferuje stanowisko słoneczne ,toleruje półcień. Na stanowisku cienistym rozrastają się liście natomiast roślina słabiej kwitnie. Dobrze znosi suszę .Odporna na szkodniki i warunki atmosferyczne.

7,00 zł
Liliowiec 1

Roślina wieloletnia. Kwitnie VII - VIII w kolorze jaskrawopomarańczowym ( duze kwiaty).Wysokość  50-60 cm (wysoka).Preferuje stanowisko słoneczne ,toleruje półcień. Na stanowisku cienistym rozrastają się liście natomiast roślina słabiej kwitnie. Dobrze znosi suszę .Odporna na szkodniki i warunki atmosferyczne.

7,00 zł
Dostępne w okresie: 
III-IX

Roślina wieloletnia. Kwitnie VII - VIII w kolorze śliwkowym z żółtym  gardłem i delikatną falbanką. Wysokość  50-60 cm. Preferuje stanowisko słoneczne ,toleruje półcień. Na stanowisku cienistym rozrastają się liście natomiast roślina słabiej kwitnie. Dobrze znosi suszę .Odporna na szkodniki i warunki atmosferyczne.

18,00 zł
Liliowiec Angel Rodgers

Roślina wieloletnia. Kwitnie VI - VIII w kolorze jasnofioletowym z ciemnofioletowym rumieńcem i seledynowym gardłem.Wysokość 50-60 cm (wysoka).Preferuje stanowisko słoneczne ,toleruje półcień. Na stanowisku cienistym rozrastają się liście natomiast roślina słabiej kwitnie. Dobrze znosi suszę .Odporna na szkodniki i warunki atmosferyczne.

20,00 zł

Liliowiec Arctic Snow. Roślina wieloletnia. Kwitnie VII - VIII w kolorze białym z  delikatną falbanką .Wysokość 50-60 cm (wysoka).Preferuje stanowisko słoneczne ,toleruje półcień. Na stanowisku cienistym rozrastają się liście natomiast roślina słabiej kwitnie .Lepiej rośnie na stanowisku wilgotnym ale dobrze znosi suszę .Odporna na szkodniki i warunki atmosferyczne

20,00 zł
Liliowiec Autumn Red

Roślina wieloletnia. Kwitnie od VI do VIII w kololorze czerwonym z żóltymi paskami na środku płatka i żółtym gardłem( kwiaty mniejsze niż u innych odmian ale kwitnące bardzo obficie).Bardzo szybko się rozrasta. Wysokość 40-50  cm (średnia)Preferuje stanowisko słoneczne, ale znosi półcień. Na stanowisku cienistym roślina przyrasta w liście, ale słabiej kwitnie. Odporna na szkodniki i warunki atmosferyczne.

3,50 zł

Roślina wieloletnia. Oryginalna odmiana. Kwitnie VII - VIII w kolorze czarnofioletowym z żółtym gardłem i delikatną falbanką. Wysokość  50-60 cm .Preferuje stanowisko słoneczne ,toleruje półcień. Na stanowisku cienistym rozrastają się liście natomiast roślina słabiej kwitnie. Dobrze znosi suszę .Odporna na szkodniki i warunki atmosferyczne.

20,00 zł
Liliowiec Bonanza

Roślina wieloletnia. Kwitnie od VII do VIII w kolorze żółtym z brązowopomarańczowym rumieńcem. Wysokość 50 -60cm (wysoka). Preferuje stanowisko słoneczne, ale znosi półcień. Na stanowisku cienistym roślina przyrasta w liście, ale słabiej kwitnie. Odporna na szkodniki i warunki atmosferyczne.

5,00 zł
Liliowiec Catherine Woodbury

Roślina wieloletnia. Kwitnie VII - VIII w kolorze kremowofioletowym z seledynowym gardłem.Wysokość 60-70 cm (wysoka).Preferuje stanowisko słoneczne ,toleruje półcień. Na stanowisku cienistym rozrastają się liście natomiast roślina słabiej kwitnie. Dobrze znosi suszę .Odporna na szkodniki i warunki atmosferyczne.

10,00 zł

Strony