Krzewy ozdobne

Hortensja krzaczasta
Dostępne w okresie: 
III-VI, IX-X

Wyjątkowa roślina. Kwitnie niezawodnie każdego roku od VI-VIII. Kuliste kwiatostany w kolorze białym osiągaja średnicę nawet 25 cm.Preferuje półcień. Wymaga przepuszczalnej ,żyznej gleby o odczynie kwaśnym lub obojętnym .Odporna na mróz ,dobrze znosi przycinanie ponieważ kwitnie na jednorocznych pędach. Roślina wysoka, ok 1,5 m.

20,00 zł
Dostępne w okresie: 
III-IX

Karłowy krzew ozdobny. Kwitnie od V - VI w kolorze białym. Wysokość rośliny 30 cm. Wymaga stanowiska słonecznego lub lekko zacienionego. Podłoże dla azalii musi być luźne,próchnicze i przede wszystkim kwaśne. Rośnie powoli i kwitnie niezawodnie każdego roku. Roślina zimozielona.

10,00 zł
Dostępne w okresie: 
III-IX

Karłowy krzew ozdobny. Kwitnie od V - VI w kolorze czerwonym. Wysokość rośliny 30 cm. Wymaga stanowiska słonecznego lub lekko zacienionego. Podłoże dla azalii musi być luźne,próchnicze i przede wszystkim kwaśne. Rośnie powoli i kwitnie niezawodnie każdego roku. Roślina zimozielona.

10,00 zł
Dostępne w okresie: 
III-IX

Karłowy krzew ozdobny. Kwitnie od V - VI w kolorze fioletowym. Wysokość rośliny 30 cm. Wymaga stanowiska słonecznego lub lekko zacienionego. Podłoże dla azalii musi być luźne,próchnicze i przede wszystkim kwaśne. Rośnie powoli i kwitnie niezawodnie każdego roku. Roślina zimozielona.

10,00 zł
Dostępne w okresie: 
III-IX

Karłowy krzew ozdobny. Kwitnie od V - VI w kolorze różowym. Wysokość rośliny 30 cm. Wymaga stanowiska słonecznego lub lekko zacienionego. Podłoże dla azalii musi być luźne,próchnicze i przede wszystkim kwaśne. Rośnie powoji i kwitnie niezawodnie każdego roku. Roślina zimozielona.

10,00 zł
Dostępne w okresie: 
II - IX

Atrakcyjny krzew ozdobny uprawiany przede wszystkim ze względu na intensywnie zielone, nie opadające na zimę liście. Jedna z najlepszych roslin do samodzielnego formowania. Nadaje się na żywopłoty, obwódki i jako solitery. Rośnie na kazdej przeciętnej glebie ogrodowej. Nadaje się do uprawy w pojemnikach.

4,00 zł
Dostępne w okresie: 
III-IX
15,00 zł
hortensja bukietowa
Dostępne w okresie: 
III-VI, IX-X

Jeden z najpiękniejszych krzewów w polskich ogrodach. Krzew dorasta do 2m wysokości. kwitnie VII -VIII w kolorze białym. Stożkowate kwiatostany osiągaja długość nawet 30 cm. Wymaga lekko nasłonecznionego stanowiska,dobrze znosi półcień. Gleba powinna być żyzna, przepuszczalna o odczynie lekko kwaśnym. Ponieważ Hortensja bukietowa kwitnie na jednorocznych pędach jest niezawodna w kwitnieniu. jej pąki nie przemarzają. Odporniejsza na mróz od Hortensji ogrodowej . W Polsce pn-wsch wymaga okrycia na zimę. W przeciwieństwie do Hortensji ogrodowej dobrze znosi przycinanie.

20,00 zł
Dostępne w okresie: 
III-IX

Jeden z najpiękniejszych krzewów w polskich ogrodach. Krzew dorasta do 2m wysokości. kwitnie VII -VIII w kolorze limonkowym. Stożkowate kwiatostany osiągaja długość nawet 30 cm. Wymaga lekko nasłonecznionego stanowiska,dobrze znosi półcień. Gleba powinna być żyzna, przepuszczalna o odczynie lekko kwaśnym. Ponieważ Hortensja bukietowa kwitnie na jednorocznych pędach jest niezawodna w kwitnieniu. jej pąki nie przemarzają. Odporniejsza na mróz od Hortensji ogrodowej . W Polsce pn-wsch wymaga okrycia na zimę.

25,00 zł
Dostępne w okresie: 
III-IX

Jeden z najpiękniejszych krzewów w polskich ogrodach. Krzew dorasta do 2m wysokości. kwitnie VII -VIII w kolorze seledynowo- białym.W miarę przekwitania kwiaty różowieją. Stożkowate kwiatostany osiągają długość nawet 30 cm. Wymaga lekko nasłonecznionego stanowiska,dobrze znosi półcień. Gleba powinna być żyzna, przepuszczalna o odczynie lekko kwaśnym. Ponieważ Hortensja bukietowa kwitnie na jednorocznych pędach jest niezawodna w kwitnieniu. jej pąki nie przemarzają. Odporniejsza na mróz od Hortensji ogrodowej .

25,00 zł

Strony