Irysy

Irys bródkowy

Roślina wieloletnia.Kwitnie V-VI w kolorze różowo - bordowym ( różowa góra i bordowy dół z tygrysim deseniem).Wysokość 70 cm ( wysoka). Irysy rosną na wszystkich rodzajach gleb, najlepiej jednak na żyznych,próchniczych i niezbyt wilgotnych.Preferują stanowisko słoneczne, ale tolerują półcień.

5,00 zł
Irys bródkowy

Roślina wieloletnia.Kwitnie V-VI w kolorze jasno żółtym.Wysokość 40-50 cm ( średni). Irysy rosną na wszystkich rodzajach gleb, najlepiej jednak na żyznych,próchniczych i niezbyt wilgotnych.Preferują stanowisko słoneczne, ale tolerują półcień.

5,00 zł
Irys bródkowy

Roślina wieloletnia.Kwitnie V-VI w kolorze czarnofioletowym.Wysokość 80 cm ( wysoka). Irysy rosną na wszystkich rodzajach gleb, najlepiej jednak na żyznych,próchniczych i niezbyt wilgotnych.Preferują stanowisko słoneczne, ale tolerują półcień.

15,00 zł
Irys bródkowy

Roślina wieloletnia.Kwitnie V-VI w kolorze czekoladowym.Wysokość 80 cm ( wysoka). Irysy rosną na wszystkich rodzajach gleb, najlepiej jednak na żyznych,próchniczych i niezbyt wilgotnych.Preferują stanowisko słoneczne, ale tolerują półcień.

15,00 zł
Irys bródkowy

Roślina wieloletnia.Kwitnie V-VI w kolorze żólto-brązowym (żółta góra-brązowy dół z tygrysim deseniem).Wysokość 80 cm ( wysoka). Irysy rosną na wszystkich rodzajach gleb, najlepiej jednak na żyznych,próchniczych i niezbyt wilgotnych.Preferują stanowisko słoneczne, ale tolerują półcień.

5,00 zł
Irys bródkowy

Roślina wieloletnia.Kwitnie V-VI w kolorze żóltym.Wysokość 80 cm ( wysoka). Irysy rosną na wszyst ch rodzajach gleb, najlepiej jednak na żyznych,próchniczych i niezbyt wilgotnych.Preferują stanowisko słoneczne, ale tolerują półcień.

5,00 zł
Irys bródkowy

Roślina wieloletnia.Kwitnie V-VI w kolorze brązowym.Wysokość 70 cm ( wysoka). Irysy rosną na wszyst ch rodzajach gleb, najlepiej jednak na żyznych,próchniczych i niezbyt wilgotnych.Preferują stanowisko słoneczne, ale tolerują półcień.

5,00 zł
Irys bródkowy

Roślina wieloletnia.Kwitnie V-VI w kolorze lawendowym.Wysokość 60 cm ( wysoka). Irysy rosną na wszystkich rodzajach gleb, najlepiej jednak na żyznych,próchniczych i niezbyt wilgotnych.Preferują stanowisko słoneczne, ale tolerują półcień.

5,00 zł
Irys bródkowy

Roślina wieloletnia.Kwitnie V-VI w kolorze lawendowym( ogromne kwiaty z karbowanymi brzegami płatków).Wysokość 70 cm ( wysoka). Irysy rosną na wszystkch rodzajach gleb, najlepiej jednak na żyznych,próchniczych i niezbyt wilgotnych.Preferują stanowisko słoneczne, ale tolerują półcień.

20,00 zł
Irys bródkowy

Roślina wieloletnia.Kwitnie V-VI w kolorze bordowobrązowym ( jaśniejsza góra i ciemny dół).Wysokość 60 cm ( wysoka). Irysy rosną na wszystkich rodzajach gleb, najlepiej jednak na żyznych,próchniczych i niezbyt wilgotnych.Preferują stanowisko słoneczne, ale tolerują półcień.

5,00 zł

Strony