Informacje o firmie

O nas
Jesteśmy firmą rodzinną. Trzy osoby z których każda niezależnie od wykształcenia realizuje z powodzeniem własne rolnicze pasje prowadzą wspólną działalność. Każdy z nas ma swoją specjalizację.
Dla Małgosi najważniejsze są kwiaty, Paweł hoduje ślimaki a dla Michała najważniejszy jest drób, także ozdobny.
Szkółka roślin, którą założyliśmy oferuje rośliny ozdobne, głównie byliny. Naszą specjalnością są liliowce i irysy.
Kwiaty to pasja Małgosi, wszystko zaczęło się od własnego ogrodu, to tutaj Małgosia zaczęła rozmnażać coraz to nowe odmiany liliowców, irysów i wielu innych kwiatów. Piękny ogród a przede wszystkim ogromne zainteresowanie kwiatami, które w nim rosły stały się początkiem pomysłu tworzenia szkółki. Dzisiaj nasza szkółka ma ponad 200 różnych odmian kwiatów wieloletnich w szerokiej gamie kolorów.

Paweł wraz z przyjaciólmi prowadzi hodowlę ślimaków Helix Aspersa Maxima i Helix Aspersa Muller z powodzeniem wprowadzają również produkty ze ślimaków.
Ślimaki to temat którym zajmujemy się od kilku lat wspólnie z przyjaciółmi z Gospodarstwa Rolnego Green Farm Ilona Orłowska Sadoch . Temat ekologicznej produkcji rolnej jest naszym pomysłem na życie. Zapraszamy do obejrzenia strony www.green-farm.com.pl która pokazuje jak to się zaczęło. Dzisiaj ślimaki z logo Green Farm są na stołach niemal w całej Europie ( Włochy, Hiszpania, Francja, Anglia ). Mamy również klientów w Polsce , wprowadzenie tak wykwintnego dania do polskich restauracji do nasz cel nad którym pracujemy.

Sklep internetowy, który założyliśmy ma zareklamować towary przez nas produkowane i ułatwić ich sprzedaż. Sami produkujemy oferowany przez nas towar dlatego ceny w naszym sklepie są konkurencyjne i elastyczne.

To co najważniejsze wszystko co robimy to wynika z naszej pasji , dlatego wszystkie nasze produkty mają duszę i każdy z nich jest niepowtarzalny.
Zapraszamy
Małgosia , Paweł , Michał